csenfrdeitplptruskes

Komponenta pro udržování pořádku, bezpečnosti a spokojenosti vašich občanů s jejich aktivní pomocí.

Smyslem komponenty pro CMS Joomla je poskytnout občanům co nejjednodušší možnost upozornění na nebezpečná místa resp. nepořádek. Aplikace je vyrobena pro web uzpůsobitelný pro všechny typy zařízení. Tedy ten, kdo má například chytrý mobilní telefon s připojením na internet, může jednoduše poslat upozornění na nedostatek či závadu přímo z místa.  


Komponenta je uvedena pro občany tímto textem

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota a veřejný pořádek je pro nás prioritou. Pomozte nám ji udržet. S efektivním odstraňováním závad na majetku obce/městyse a s odstraňováním nedostatků v obci/městysi a okolí můžete pomoci i Vy. Stačí odeslat foto s krátkým popiskem o jaký problém se jedná (např. rozbitý chodník, komunikace, osvětlení, neposekaná tráva, zaparkovaný vrak automobilu apod.). Upozornění lze odeslat z vašeho mobilního telefonu prostřednictvím připraveného formuláře nebo přímo zde na webových stránkách.

Jakékoliv podání či ohlášení v této aplikaci nelze považovat za podání ve smyslu § 16 odst. 2 písm. g) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení).

Otestovat zde


Průběh verzí vývoje
1.4 - doinstalování databáze při nové instalaci komponenty, zobrazování datumu nahlášené závady
1.3 - aktualizace z našeho zabezpečeného serveru na jedno kliknutí
1.2. - opraveno zobrazování obrázku závady v administraci
1.1 - opraveno datum nahlášení závady
1.0 - definice zaznamenávání občany a ovládání stavů řešení pracovníky úřadu